Dostępność

Pon-Pią: 8-20 / Sob: 8-14

Telefon

+48 607 836 205

Email

biuro@magaclean.pl

Szeroki zakres usług

Kompleksowe sprzątanie domów, mieszkań i biur

Image

Zakres podstawowy: odkurzanie i mycie podłóg, wycieranie kurzu w salonie, jadalni, sypialni i innych pokojach, staranne czyszczenie armatury, podłóg, mebli i blatów w kuchni i łazience. Możliwość zamówienia dodatkowych usług, takich jak pranie wykładziny i tapicerki, mycie i sprzątanie szaf, czyszczenie fug, glazury i innych trudnodostępnych miejsc. Sprzątanie garaży.

Domy i mieszkania

+
Image

Codzienne sprzątanie powierzchni biurowych rano lub wieczorem, serwis dzienny w trakcie dnia: czyszczenie sanitariatów i pomieszczeń socjalnych, odkurzanie podłóg i mebli biurowych, opróżnianie koszy na śmieci. Cykliczne, generalne porządki np. mycie okien, mycie wind, pranie wykładzin. Grafik dostosowany do godzin pracy firmy. Rozliczenia abonamentowe lub indywidualne.

Biura i biurowce

+
Image

Przywracanie pomieszczeń do stanu używalności po imprezach, uroczystościach rodzinnych, spotkaniach firmowych. Szybko i sprawnie. Mycie podłogi i czyszczenie wykładzin. Odplamianie mebli tapicerowanych, przestawianie mebli. Sprzątanie ze stołów i mycie naczyń. Uprzątnięcie i wyniesienie śmieci. Mycie łazienki i sprzątanie kuchni.

Po imprezach

+
Image

Gruntowne sprzątanie lokali mieszkalnych i usługowych po wynajmie. Mycie i doczyszczanie podłóg, płytek, armatury łazienkowej i kuchennej, sprzętu AGD. Pranie i odplamianie tapicerki meblowej, dywanów i wykładzin podłogowych. Mycie okien. Uprzątnięcie i wyniesienie śmieci.

Po wynajmie

+
Image

Kompleksowy serwis sprzątający po zakończeniu prac remontowych. Usuwanie folii ochronnych. Odkurzanie pyłu, usuwanie resztek zaprawy i farby z podłóg, okien, drzwi. Odkurzanie podłóg przemysłowym odkurzaczem i mycie ich profesjonalnymi środkami czyszczącymi.

Po remoncie

+
Image

Kompleksowe mycie okien i witryn, powierzchni szklanych, przeszkleń, wewnątrz i na zewnątrz. Mycie szyb bez pozostawiania smug, czyszczenie ram okiennych i parapetów (drewnianych, plastikowych i aluminiowych w każdym rozmiarze), doczyszczanie uszczelek.

Mycie okien

+
Image

Prasowanie bez zagnieceń odzieży wierzchniej, w tym eleganckich koszul, bielizny pościelowej, obrusów, zasłon. Profesjonalny sprzęt, który zapewnia ochronę nawet najdelikatniejszych materiałów. Krótki termin realizacji. Odbiór i dostawa wyprasowanej garderoby pod wskazany adres.

Prasowanie

+
Image

Mycie i dezynfekcja lodówek i urządzeń chłodniczych. Stosowanie środków, które likwidują bakterie i nieprzyjemny zapach, zapewniając bezpieczeństwo przechowywanej żywności. Usuwanie uporczywych zabrudzeń, przypalonego tłuszczu i zaschniętych plam z piekarnika, kuchenek, okapów i mikrofali. Skuteczne czyszczenie sprzętu AGD bez pozostawiania smug i zarysowań.

Sprzęt AGD

+
Image

Zadania specjalne, które wymagają specjalistycznego sprzętu i dodatkowych kwalifikacji. Czyszczenie długotrwałych zabrudzeń z trudnodostępnych miejsc. Pranie i czyszczenie tapicerki, dywanów i wykładzin. Mycie podłogi pod szafkami, za sprzętami AGD, w zakamarkach w łazience. Czyszczenie kaloryferów, odkamienianie armatury i fug, odkurzanie żaluzji itp.

Trudnodostępne powierzchnie

+