Dostępność

Pon-Pią: 8-20 / Sob: 8-14

Telefon

+48 607 836 205

Email

biuro@magaclean.pl

Image

Dlaczego my?

MAGA Clean

Z MAGA Clean nie musisz martwić się o porządek w swoim domu, mieszkaniu lub biurze. Nasz doświadczony i zaufany zespół podejmie się regularnego utrzymania czystości w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych, a także przywróci należytą czystość po remoncie, wynajmie czy imprezie. Gwarantujemy:

  • profesjonalny sprzęt sprzątający i środki czystości
  • doświadczony zespół sprzątający i opiekun klienta
  • elastyczne terminy i indywidualna wycena
  • dyskretność i otwartość na potrzeby klienta
  • kwalifikacje do realizacji trudniejszych zadań

Kontakt
Testimonial
Testimonial
Testimonial
Testimonial

Agnieszka Mądrecka

Specjalistka od zadań specjalnych

Od 11 lat pracuję w branży sprzątającej, z czego aż 6 lat na stanowisku kierowniczym, nadzorując prace porządkowe i kontrolując jakość sprzątanych obiektów. To doświadczenie sprawia, że wraz z moim zespołem jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych zadań, jednocześnie gwarantując ich terminową i rzetelną realizację.

Poznaj nas bliżej

Najczęściej zadawane pytania

Nie. Nasza firma dysponuje nowoczesnym i profesjonalnym sprzętem sprzątającym oraz środkami chemicznymi, które dostosowane są zarówno do mycia i czyszczenia przestrzeni domowych, jak i biurowych i użytkowych.
Tak, istnieje możliwość zamówienia sprzątania bez użycia chemicznych środków uczulających. Alergikom oferujemy także usługę czyszczenia dywanów, tapicerki czy podłogi specjalnym odkurzaczem z filtrem wodny, który skutecznie usuwa roztocza, pyłki i grzyby.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, uwzględniając wszystkie potrzeby i wymagania klienta, czas realizacji zlecenia oraz rodzaj i metraż sprzątanego pomieszczenia. Wystarczy się z nami skontaktować i przedstawić swoje wymagania, a my szybko i sprawnie przygotujemy wycenę usług.
Wycenę naszych usług przygotowujemy bezpłatnie.
Nie mamy stałych godzin pracy. Termin i godzinę realizacji usług sprzątających wybieramy razem z klientem.
Tak. Nasz zespół ma duże doświadczenie i kwalifikacje potrzebne w sprzątaniu trudnodostępnych miejsc i mocno zabrudzonych pomieszczeń. Jesteśmy elastyczni i otwarci na dodatkowe życzenia klienta.
Obecność właściciela nieruchomości nie jest konieczna podczas wykonywania usług sprzątających. Nasz opiekun klienta uzgodni z właścicielem zakres prac i sposób przekazania klucza.
Świadczymy usługi sprzątające na terenie Poznania i okolicy 30 km. Nie pobieramy dodatkowej opłaty za dojazd.